Subliminal Mesaj Örnekleri Pepsi ve Coca Cola

admin tarafından 15 Nisan 2012 tarihinde yazılmıştır.
glass

Daha önce burada bir konuyu paylaşmıştım.
http://www.25kare.net/subliminal-mesaj-ornekleri.html

Çeşitli internet sitelerinden derlediğim subliminal mesaj örneklerini açıklamaları ile yorumunuza sunuyorum.

Subliminal mesaj örnekleri Pepsi ve Cola reklamı

Biraz eskiye gidiyoruz ve bu olayın yeni bir şey olmadığını yıllardır içimize işlendiğini ve bu konuda çok cahil olduğumuzu anlıyoruz.
İngiliterede sarı sayfa reklamlarından birisi. Laid By The Best resime ilk baktığınızda herşey gayet normal hatunun elinde içki kadehi masum gözüküyor. Resmi ters çevirdiğinizde ise verdiği mesajın ne anlama geldiğini çok net şekilde görebiliyoruz. Cinsel sapkınlık S*ks p*rnoya özendirme!

Pepside sıra…

Aşağıdaki resim pepsinin 1990 kutusundan bir görüntü tek kutuya baktığınızda hiçbir sorun yokmuş gibi gözüküyor. Neon ışıkları ne kadar hoş dimi farklı bir dizayn ve çekicilik katıyor. O zamanki tarihte gayet mükemmmel. İkinci resimi verdiğimde asıl olayın ne olduğunu anlayacaksınız.

Bu tür içeceklerin her zaman marketlerde üst üste dizilere satıldığını aşağı yukarı hepimiz biliyoruz. Bir müşteri bunu kazaran farkettiğini söylüyor pepsi kutularını üst üste koyduğunuzda (Pepsi’nin P harfinin solunda S harfi, P’nin ayak kısmında E harfi ve alttaki kutunun hemen üst kısmında X harfi) neticesinde S-E-X yazdığını göreceksiniz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Subliminal Mesaj Örnekleri Pepsi ve Coca Cola" bu yazı 15 Nisan 2012 tarihinde saat 13:44 sularında "Örnekler" kategorisinde yayınlanmış olup "admin" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 13.764 okunma kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 1 Yorum Yazılmıştır
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • “Subliminal Mesaj Örnekleri Pepsi ve Coca Cola” için bir cevap

  1. Elif diyor ki:

   Tam bi işsizsin mk

  Bir Cevap Yazın

   Arama Kutusu