Sagopa kajmer illuminati

Kim derdiki sagopa kajmer birilerinin oyuncusu? zorla yada sehven boşuna alimler büyükler haram olan hiçbirşeyden yarar gelmez demiyorlar.
Videoyu izlediğinizde bunu çok iyi anlayacaksınız. Uyanın artık müslümanlar. ne diyebilirimki açıkçası ben sagopa kajmer hayranıydım taki bugüne kadar. heryerimize işlemiş subliminal mesajlar ve illuminati. bunun ne olduğunu açıkça biliyoruz. Yahudilik – Sabetayist ve Masonluk. bu kavramlar hakkında bilgisi olanlar durumu çok daha iyi anlayabilirler. Türkiye gerçeklerini iyi anlayıp duruma göre hareket etmemiz gerekiyor. 13 milyon nufusdan 75 milyon nufusa geldik ve bunun 1 milyonu yaudi ermenilerdi. şuan kaçımız gerçek türk ? kaçımız gerçek müslüman.?
fazla uzatmadan videoyu paylaşıyorum.

“Sagopa kajmer illuminati” için 15 yorum

 1. manyak mısın lan sen..
  sago düşmanı köpek!!
  adamla beraber namaz kıldım aynı safta be.utanmıyor musun iftira atmaktan?
  Allah korkunda mı yok lan senin..
  yazıklar olsun sana yuhhh yazıklar olsun..

  1. ibrahim o köpek kelimesi ve lanlı yorumunu kasıtlı olarak onayladım. onayladımki bir şeyi anla diye; namaz kılmak sana ahlak vermemişse sen namazı haybeden kılmışsın bunu öğren. namaz sagoyla kılınınca Allah katında birşeyemi uğruyor namaz kılmayıda öyle çok büyütmeyelim gözümüzde namaz zaten her müslüman için farz ekmek ten sudan farkı yok bilmem anlatabildimmi? bir insan namaz kılınca özel bir kişilik olmuyor. kaldı ki müziğin yeri yok dinimizde kat-i sürette günah.! ben konuyu ekledim senin olaya nasıl bakacağna karışmam senin derdin senin inancın.

   1. Admin, müzik islamda kati şekilde günah demişsin. Ağır ol bea! Naptın sen de?
    Müzik dinde haram değildir. Müziğin mahiyetine göre fetva verilir. İslam alimlerinin fetvaları, ictihadları, görüşleri kaynaklarda belirtilmiştir. Uzun uzadıya girmeyeceğim bu konuya.
    Ki eğer günahsa sana göre siz günahkarlar niye bir adama (iftira demiyorum) su-i zanda bulunuyorsunuz hem de alenen. Vebaldir bu admin.
    Nafi de aynı şekilde benim ta bu klip olmadan önceki düşündüğüm şeyi söylemiştir.
    Hiç kimse masum değildir. Ama sen de illuminati gibi her üçgeni, gözü ona yorma arkadaşım, lütfen.
    Geleceksen de daha sağlam kaynaklarla gel, öyle iddia ile olmuyor bu işler işte.
    Kişisel algılama admin, siten güzel, faydalı olmuş.

 2. ne kadar müslüman olduğumuzu tartışmıyoruz burda geç onu!! ona kalırsa bir müslüman bir müslümana iftira da atmaz değil mi? tersinden okuyun dediğin ve düzenlediğin cümleler bir köpek kelimesinden çok daha berbat biliyorsun değil mi? hesabını verebileceğin kadar günah işle admin,,hesabını verebileceğin kadar iftira at..

  1. ülkemizde basit bi olay vardır dejavu oluyorum desem yeridir. akp islam dünyası ile alakalı bir değişim yapsa (bu doğruda yanlışta olsa sessiz kalınır tepki verilmez) ama chp yaparsa ovvv islam elden gidiyor. siyasetten örnek verdimki herkesin gözü önünde yaşanan olaylar. insan sevdiğinin kusurunu görmez görmek istemez. bende seviyorum sagoyu %70 bütün şarkılarını ezbere biliyorum ve halada dinliyorum. bu benim tercihim seçimim. benim için iyi sonuçlarda doğurabilir kötü sonuçlarda. burada teknoloji kullanılarak yapılmış birşey var ve bariz şekilde ortada sen backmaskingte geçenleri inkar edebilirmisin ? hayır çünkü onlar var ve gerçekler. sitede başka şarkı örnekleride var onlar için neden böyle hüsnü zanlar da bulunmuyorsun çünkü onları kendine yakın bulmuyorsun ve emin ol özellikle Türk olanlar müslüman. ibrahim boş boş zırvalama inanmak zorunda değilsin. iftira falanda değil.

  2. ben ibrahime katılıorum gerçekten doğru söylüo eğer siz müslümanlığı sadece argo küfürden biliosanz siz müslüman deilsinz..

 3. ibrahim bende admin gibi düşünüyorum. özellikle böyle bir insanı kullanıyorlarki insanlar daha çok dinlesin bütün başörtülü çarşaflı aşırı dinci alayı sagopa dinliyorlar. bu insanlar tarkan dinlemezler o yüzden onlara bu kanaldan giriyorlar. bu paranoyada olabilir gerçekte seçim senin iftira falan yok videou izlersen anlarsın.

 4. izledim defalarca dinledim,önyargı olmasın diye acaba diyerek tekrar baktım ama yok.inanmak istediğim gibi inandığımı düşünebilirsiniz asla değil…
  şarkıyı tersten okuyunca da herhangi bir benzerlik sözkonusu değil.teknoloji kullanılarak yapılmış ve bariz bir şekilde ortada diyorsun ama ben bi yığın saçmalıktan başka birşey görmedim…
  beş vakit namazımı kılarım elhamdülillah ama blue dinlerim,cranberries,elvıs dinlerim yıllardır.çünkü müzik bir zevk meselesidir,engel olmak zordur dinlemeye değil mi? yeri gelir tarkan da dinlenir elbet… sagopayla aynı karında yatmadık ayrıca savunmamı da yanlış değerlendiriyorsunuz.. iddia etiğiniz şey doğru olsa da dinlerim,ama bence yanlışta olan sizlersiniz.. sago değil … s.a

 5. Sagopa mason veya illuminatici değildir.Çünkü o bir Müslüman’dır.Backmasking muhabbetini bırakın ya.

 6. gençlik bu sagopa’nın gerçek sesi değil yani terse çevirdiklerinde sagopanın şarkısı ama ses sagopa değil gerçek sagopa dinliyicileri bunu anlayabilirler

 7. Allah aşkına admin, bu kadar ıkınmayla ortaya çıkan sonuç bu mu? Backmasking dediğiniz şeyin mucidi Kubrick’dir. Eyes wide shut filmi için özel olarak yapılan bestelere uygulandığında ortaya insanı gerçekten ürküten müzikler ve sözler çıkar, BUNLAR BARİZ DUYULUR. Bu kadar ıkınmayla, zorla çıkardığınız kelimeleri ben tekrar tekrar dinledim ama çıkaramadım. Böyle backmask olmaz. Bunu dinlemeyin zehirlenmeyin demek, Sago gibi şarkıları da kendi de temiz bir adama yaptığın en büyük hakaret ve zulüm olur, bunu diyerek masumun emeğine de haksızlık edip kul hakkına girmiş olursun. Daha dikkatli ol, ve tavsiyem bu başlığı da kaldır. Çünkü hakaten alakası yok.

 8. arkadaşlar..
  ben daha sagopayı 1 aydır tanıyorum ve şarkılarını dinliyorum ve seviyorum. ama elhamdülillah ben de bir müslümanm duyduklarımdan ötürü biraz tedirgin oldum ve araştırıyordum . sizin yorumlarınıza rastladım. kim doğru söylüyor bilemiyorum ama beni bu konuda gerçekten aydınlatırsanız cook memnun olurum… ama sagopanın böyle şöyler yapması %50 yapmaması da %50… insan düşünmeden edemiyor.

 9. ya nolur saçmalamayın siz sagonun tırnağı bile olamazsınız onun gibi müslüman olsanız yani olamazsınız devamını getirmedim bu yüzden…

 10. ben ibrahime katılıorum gerçekten doğru söylüo eğer siz müslümanlığı sadece argo küfürden biliosanz siz müslüman deilsinz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>